Direct naar hoofdmenu / zoekveld

OCMW-raad

Het Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Welzijn wordt bestuurd door een Raad voor Maatschappelijk Welzijn, kortweg OCMW-raad. De Raad voor Maatschappelijk Welzijn regelt alles wat tot de bevoegdheid van het OCMW behoort, tenzij de wet het anders bepaalt.

 

De OCMW-raad heeft sinds de verkiezingen en de invoering van het decreet lokaal bestuur dezelfde samenstelling als de gemeenteraad en bestaat uit 19 leden.Elke zes jaar worden de leden rechtstreeks verkozen tijdens de gemeenteraadsverkiezingen.

 

De zitting van OCMW-raad start na sluiting van de zitting van de gemeenteraad en gaat dus ook maandelijks door op donderdag in de raadzaal van het gemeentehuis, Dorpsstraat 1 bus 1.

 

De vergaderingen van de OCMW-raad zijn openbaar, behalve als het om persoonlijke aangelegenheden gaat of als de raad, met twee derde van de aanwezige leden, hiertoe beslist. Je mag de openbare vergaderingen bijwonen, maar je mag niet tussenkomen.

Samenstelling

 

Tom Seurs


Hoogstraat 29 
tom.seurs@as.be  

0478 29 45 72

 

Burgemeester

Voluit!

Marc Bergmans

Dennengaerdelaan 39 
marc.bergmans@as.be  

089 24 83 03

 

1ste schepen

Voluit!

Björn Ulenaers

Schansdijkstraat 29 
bjorn.ulenaers@as.be

0474 58 52 94

 

2de schepen

Voluit!

Jo Santermans

Bilzerweg 28 
jo.santermans@as.be  

0477 65 81 97

 

3de schepen

Voluit!

Nele Steegmans

Smeetsbergstraat 8 
nele.steegmans@as.be

0477 53 93 97

 

4de schepen

Voluit!

Valeer Hoogmartens

O.L. Vrouwestraat 3 
valeer.hoogmartens@gmail.com

089 65 91 29

 

Raadslid

CD&V

Ben Knoops

Dorpsstraat 130 bus 2 
ben.knoops@gmail.com

0476 42 11 93

 

Raadslid

CD&V

Guido Hoogmartens

St. Aldegondisstraat 43 
guido.hoogmartens@telenet.be

089 65 01 20

 

Voorzitter

Voluit!

Erik Notermans

Smeetsbergstraat 26 
erik.notermans@gmail.com

0475 96 00 86

 

Raadslid

N-VA

Kathleen De Cleene

Einderheibosstraat 24 
kathleendecleene@telenet.be

089 65 64 66

 

Raadslid

Voluit!

Rik Kissembeek

Oude Molenweg 7 
rik.kissembeek@telenet.be

0497 26 91 79 


Raadslid

Voluit!

Merel Cremers

André Dumontlaan 23 
merel_cremers@hotmail.com  

0479 41 00 84

 

Raadslid

Voluit!

 

Luc Lamberigts

Bevrijdingslaan 15 
luc.lamberigts@skynet.be

089 30 59 92

 

Raadslid

Voluit!

 

Lea Meermans

Bevrijdingslaan 75D 
Lea.meermans@telenet.be

0488 45 10 35

 

Raadslid

N-VA

Dirk Berghs

Dorpsstraat 42 bus 2

dirk.berghs@telenet.be

0498 92 72 81

 

Raadslid

sp.a

Lisa Lambrigts

Nielerlaan 22

lambrigtslisa@gmail.com

0473 66 97 17

 

Raadslid

Voluit!

 

Jan Baeten

Grotstraat 21

jan_baeten@hotmail.com

0478 29 17 12

 

Raadslid

CD&V

Anja Smets

Duinstraat 30

smets.anja@telenet.be

0479 90 17 36

 

Raadslid

CD&V

Birgit Pues

Berkenstraat 38

Birgit.pues@hotmail.com

0485 35 83 91

 

Raadslid

sp.a