Direct naar hoofdmenu / zoekveld
/ Vrije Tijd / Sport / Sportraad

Sportraad

Wat

De hoofdopdracht van de sportraad is advies geven over het sportbeheer en -beleid in de gemeente. De sportraad is een onafhankelijk orgaan.

Beheerraad

NAAM

FUNCTIE / SECTIE

E-MAILADRES

 Bergmans Marc

 Schepen van sport

marc.bergmans@telenet.be

 Haulain Tine

 Sportfunctionaris

sport@as.be

 Coppieters Rebecca

Sportpromotor

rebecca.coppieters@as.be

 

 

 

 Conings Carl

 Voorzitter

c.conings@kmwetoolmanagers.be

 ....... 

Ondervoorzitter

 

 Hoeven Martin

Recreatieve buitensport

martinhoeven@scarlet.be

 

 

 

Gabriëls Liesbeth 

Penningmeester

Recreatieve binnensport

liesjegabriels@hotmail.com

 Janssen Julie

Recreatieve binnensport

julie.janssen1991@gmail.com

 Colson Marc

Recreatieve binnensport

colsonmarc@telenet.be

 Gelissen Sandra

Secretaris

Recreatieve binnensport

sandra.gelissen@telenet.be

 Vandeweerdt Jef

Competitieve buitensport

jefvandeweerdt@euphonynet.be

 Berghs Marijke

Competitieve buitensport

miepinke@hotmail.com

 

 

 

 Leekens Dirk

Competitieve binnensport

leekens@telenet.be

 

 


 Jarych Bernard

 Commissaris

bernard.jarych@telenet.be

 Budenaers Luc

 Commissaris

luc.budenaers@telenet.be

Erkenningsvoorwaarden

Huishoudelijk reglement

Fotogalerij

 

 

 

Sportdienst

Schuttenbergstraat 2 bus 1

3665 AS

 

T  089 39 10 60

F  089 39 10 64

E sport@as.be

› meer info