Direct naar hoofdmenu / zoekveld
/ Onze Gemeente / Bestuur / Gemeenteraad / Samenstelling gemeenteraad

Samenstelling gemeenteraad

In As zijn er 19 gemeenteraadsleden voor 8057 inwoners.

De gemeenteraad bestuurt samen met het college de gemeente.
De 19 leden van deze raad worden om de zes jaar verkozen door de inwoners van de gemeente.

De gemeenteraad omvat vier politieke fracties:

  • meerderheid: Voluit! (11 leden),
  • oppositie: CD&V (3 leden), N-VA (3 leden) en sp.a (2 leden)

 

voluit 

Bergmans Marc, Cremers Merel, De Cleene Kathleen, Haumont Jos, Hoogmartens Guido, Lamberigts Luc, Santermans Jo, Seurs Tom, Steegmans Nele, Ulenaers Björn, Rose-Marijke Thevissen

 cdenv



Hoogmartens Valeer, Knoops Ben, en Paulussen Jos

nva


Thijs Michel, Notermans Erik en Meermans Lea

spa  logo 



Berghs Dirk en Knevels Nico

 

 

Functie

Naam - adres - e-mail

GR-1ste schepen Tom Seurs 

burgemeester

SEURS Tom
Hoogstraat 29
tom.seurs@as.be

0478 29 45 72

GR-2de schepen Jo Santermans 

1ste schepen

SANTERMANS Jo
Bilzerweg 28
jo.santermans@as.be

0477 65 81 97

GR-3de schepen Marc Bergmans 

2de schepen

BERGMANS Marc
Dennengaerdelaan 39
marc.bergmans@as.be

089 24 83 03

GR-4de schepen Kathleen De Cleene 

3de schepen

DE CLEENE Kathleen
Einderheibosstraat 24
kathleen.decleene@as.be

089 65 64 66

GR-Bjorn Ulenaers

4de schepen

ULENAERS Bjorn
Schansdijkstraat 29
bjornulenaers@gmail.com

0474 58 52 94

GR-Guido Hoogmartens 

Voorzitter

HOOGMARTENS Guido
St. Aldegondisstraat 43
guido.hoogmartens@telenet.be

089 65 01 20

GR-Nico Knevels 

raadslid

KNEVELS Nico
Steenweg 80

knevelsnico@gmail.com

089 65 71 46

GR-Michel Thijs 

raadslid

THIJS Michel
Kerkplein 21
chel.thijs@skynet.be

0476 72 05 16

GR-Valeer Hoogmartens 

raadslid

HOOGMARTENS Valeer
O.L. Vrouwestraat 3
valeer.hoogmartens@gmail.com

089 65 91 29

GR-Ben Knoops 

raadslid

KNOOPS Ben
Dorpsstraat 130 bus 2
ben.knoops@telenet.be

0476 42 11 93

GR-Erik Notermans 

raadslid

NOTERMANS Erik
Smeetsbergstraat 26
erik.notermans@gmail.com

0475 96 00 86

 

wordt tijdelijk vervangen

door Marijke Bergen van 20 april 2017

 

 

GR-Nele Steegmans 

raadslid

STEEGMANS Nele
Smeetsbergstraat 8
nelesteegmans@hotmail.com

0477 53 93 97

GR-Merel Cremers 

raadslid

CREMERS Merel
André Dumontlaan 23
merel_cremers@hotmail.com

0479 41 00 84

GR-Luc Lamberigts 

raadslid

LAMBERIGTS Luc
Bevrijdingslaan 15
luc.lamberigts@skynet.be

089 30 59 92

 

raadslid

BERGHS Dirk

Dorpsstraat 42 bus 2

dirk.berghs@telenet.be

 

Vervangt sinds 1-1-2017

DISTELMANS Mady

 


GR - Lea Meermans

raadslid

Meermans Lea

Bevrijdingslaan 75D
Lea.meermans@telenet.be

0488 45 10 35

 

Vervangt sinds 10-09-2015
Joke Driessen

GR-Jos Haumont 

 raadslid

HAUMONT Jos
Grotstraat 80
haumont.jos@skynet.be

089 65 93 21

GR-Jos Paulussen 

 raadslid

PAULUSSEN Jos
Schuttenbergstraat 2 bus 4
jos.paulussen@telenet.be

0477 28 15 40

 

werd sinds 2014-05-22
tijdelijk vervangen door
NIJS Luc  die sinds 18-12-2014
tijdelijk vervangen werd door
SCHRIJVERS Jacqueline

St. Barbarastraat 18
jacqueline.schrijvers@telenet.be

 

raadslid

THEVISSEN Rose-Marijke

Jagersdreef 6

rmthevissen@telenet.be

089 65 93 40

 

Raadslid sinds 1-1-2017 omwille van pensioen Miel Craeghs